Kurumsal

55 yıllık başarılarla dolu üretim tarihinde mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Boydak Holding, farklı faaliyet alanlarında yapmış olduğu yeni ürün çalışmaları, özgün tasarımları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın kuruluşları arasında yer alan önemli istihdam merkezlerinden biri haline gelmiştir.

2010 yılında Irak’ın Duhok şehrinde temelleri atılan Mosaic Furniture & Bedding fabrikası 2012 yılında üretim faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Mosaic Furniture, yapmış olduğu Arge çalışmaları ile aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.

Kalite, konfor, rahatlık ve aynı zamanda beğeni üreten Mosaic furniture, sünger ve elyaf üretimi ile birlikte oturma gruplarından yatak ve yemek odalarına, çocuk ve genç odalarından ev tekstiline, mutfak ve banyodan halıya, bahçe mobilyasından aksesuara kadar birbirinden özel koleksiyonları farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan Mosaic furniture, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı aynı çatı altında birleştiren binlerce metrekarelik yeni mağazaları ile tüm hizmetleri tüketicilerin ayaklarına kadar getiriyor.

Mosaic Furniture & Bedding Ortadoğu bölgesinde sahip olduğu bayi ağı ile her geçen gün daha da fazla büyüyerek bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Aynı zamanda sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kendisini her geçen gün daha da fazla geliştiriyor.